Towarzystwo Ochrony Przyrody INNI

  • Dlaczego ja? Niech inni się tym zajmą.
  • Nie mam czasu. Inni mogą coś zrobić.
  • Nie chce mi się. Niech inni mu pomogą.

Inni… inni… inni… Ktoś musi być INNY!

798 256 952 783 071 060 top@inni.org.pl

Melon

Melon to niewielki kocurek, bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi, psów i kotów. Jest energiczny, zwinny i wysokopienny-jego nowy dom powinien akceptować to,że będzie wskakiwał na wysokie meble. Melon bardzo lubi i potrzebuje towarzystwa innych kotów. Może zamieszkać zarówno ze starszym, spokojny kotem jak i z małym kociakiem. Kocurek sprawdzi się w domu z dziećmi, także z tymi zupełnie małymi. Wykastrowany.

Kociaki z Zagórza

nie mamy mamy, a tata nie przyznaje się do nas zupełnie, więc chyba jesteśmy sierotami? Możemy zamieszkać u Ciebie? Będziemy grzeczne- posprzątamy wszystkie pajęczyny w zakamarkach, zdejmiemy zasłony i w ogóle.

Majorka

Kiedy byłam mała opiekowała się nami(bo miałam jeszcze mamusię i rodzeństwo) mała dziewczynka. Potem, jak trochę urosłyśmy, dziewczynka zabrała nas w głośne miejsce, w którym było mnóstwo ludzi-oni mówią na to "targ". Moje rodzeństwo szybko zostało zabrane bo było puchate i miało ładne kolory futerek. Ja nie jestem ładna ani długowłosa, więc nikt mnie nie chciał. Dziewczynka musiała już wracać do domu ale przecież ze mną nie mogła... zostawiła mnie w worku przy bramie targu. Bardzo lubię ludzi[…]

Piękna i Dwie Rude Bestie

Kocięta zabrane z pobocza bardzo ruchliwej ulicy. Rudy kocurek, największy z całej trójki zapowiada się na spokojnego, flegmatycznego kocura. Bura szylkretka i mniejszy rudy kocurek są sprytne, zwinne i trzymają się razem.

Gandi

Cześć! Jestem Gandi, chociaż ta u której siedzę nazywa mnie Ważniak, lepiej żeby ona nie wiedziała jak ja ją nazywam. Ale do sprawy bo to o mnie ma być: a więc jestem piękny, bo mam wyjątkowo długą sierść i duże zielone oczy a uroku dodaje mi kreseczka na nosku. Najbardziej lubię jeść, dużo jeść, lubię też spać i lubię bardzo jak mnie drapią za uchem. Jestem trochę nieśmiały a trochę czasem mam fochy i wtedy siedzę pod kanapą i wyjdę jak zechcę. Taki już jestem. Jest taka sprawa, że jeśli chc[…]

TASS

Kocurek wyrzucony z auta. Towarzyski, energiczny, bardzo gadatliwy i głośny. Lubi towarzystwo kotów, dobrze dogaduje się z psami.

Ava

Hej. Wbrew temu, że niedawno ktoś znalazł mnie w kartonowym pudełku koło śmietnika, nie jestem śmieciem. Jestem jeszcze całkiem nową kotką, zupełnie nie zepsutą i sprawną, w ogóle nie było mnie potrzeby na razie wyrzucać. Co prawda urosłam już i nie jestem słodki kociakiem, ale przecież kociaki szybko dorastają i chyba nie ma różnicy te kilka miesięcy, co nie? Więc tak, problem jest następujący: bo ja nie mam domu i bardzo go szukam. Właściwie to nie masz powodu, żeby dalej szukać kota- ja zami[…]

Badyl

Cześć, człowiek! Postawmy sprawę jasno: lubię jeść i lubię spać. Jak będziesz mnie dobrze karmił i pozwalał spać kiedy chce, to możemy razem zamieszkać. Mogę się zająć jakimś kotem i nauczyć, co w życiu jest ważne (jedzenie, spanie, no, takie tam), psy mi nie przeszkadzają. To co, masz dla mnie kanapę?