Towarzystwo Ochrony Przyrody INNI

  • Dlaczego ja? Niech inni się tym zajmą.
  • Nie mam czasu. Inni mogą coś zrobić.
  • Nie chce mi się. Niech inni mu pomogą.

Inni… inni… inni… Ktoś musi być INNY!

798 256 952 783 071 060 top@inni.org.pl

Natka i Sałatka

maluchy znalezione na targu między straganami, ot, towar nie sprzedał się. Są bardzo miłe i towarzyskie, z pewnością miały kontakt z ludźmi,lubią być przytulane noszone na rękach. Dużo czasu spędzają na wspólnych zabawach, co pozwoli im wyrosnąć na zrównoważone, towarzyskie koty. Szukają wspólnego domu lub domu w którym mieszka już kot.

Wuszu

Ej? A Ty przypadkiem nie szukasz kotka? Takiego jak ja? Zobacz, jakie mam ładne białe rękawiczki na łapkach i biały krawacik. Na pewno właśnie z takim kotem chciałbyś zamieszkać. Jak to: wolałbyś rudego? Że co, pewnie jeszcze długowłosego jakiegoś? A po co Ci rudy kot? I długie kłaki w talerzu??? Ja jestem w sam raz, bo to nie chodzi o kolor, ale o jakość. Jestem grzeczny: zawsze chodzę do kuwety, bawię się wszystkim co mi w łapki wpadnie, i bardzo lubię koty. Czasem trochę mi się spieszy i mało[…]

Ymir

Życie jest jak firanka- można się w nie nieźle zaplątać. No i właśnie tak mi się stało, zupełnie się zaplątałam. Było dużo strasznych chwil- ulica, agresywni ludzie, wychowywanie dzieci pod schodami marketu,wypadek... Po prostu nie zauważyłam auta. A potem nikt nie zauważył mnie, jak leżałam na poboczu. Tak, tak-mam niebieskie oczy. Są takie jak oczy innych kotów, tylko niebieskie. Mam też brązowe znaczenia na futrze. Futro takie samo jak innych kotów, zwyczajne,tylko kolor inny. I mam też coś[…]

Melon

Melon to niewielki kocurek, bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi, psów i kotów. Jest energiczny, zwinny i wysokopienny-jego nowy dom powinien akceptować to,że będzie wskakiwał na wysokie meble. Melon bardzo lubi i potrzebuje towarzystwa innych kotów. Może zamieszkać zarówno ze starszym, spokojny kotem jak i z małym kociakiem. Kocurek sprawdzi się w domu z dziećmi, także z tymi zupełnie małymi. Wykastrowany.

Pumpernikel

Jestem mały i śliczny. Widzisz mnie? Chcę do domu! Podobno jestem trochę podobny do kotów rasy brytyjskiej-i z wyglądu, i z charakteru. Jestem spokojny i nie koniecznie lubię rozrabiać, a w zabawie nie fruwam po meblach i ścianach, jak inne młode koty. Bardzo lubię za to inne koty i nie wyobrażam sobie, żebym mógł zamieszkać gdzieś, gdzie nie ma już jakiegoś kota. Można mnie brać na ręce, nosić i bardzo mi się to podoba.

małe misie

skąd się wzięły misie? Dlaczego takie maluchy zostały oddzielone od kotki? A może z kocią mamą stało się coś złego i dlatego piątka kociąt została sama?... Maluchy będą do adopcji kiedy skończą co najmniej 9 tygodni- szukamy domów z drugim kotem lub dwójkami.

Hedda

Cześć. Skąd się biorą małe kotki? Tak ogólnie to nie wiemy, ale my wzięliśmy się z działek... jesteśmy trzy- Ja, czyli Hedda, siostra i braciszek Hans, i wszystkie wyglądamy bardzo podobnie. Bardzo chcielibyśmy znaleźć domy, bo smutno jest wiedzieć, że nikt nas nie chce... Jestem odważna, ciekawska, wesoła i lubię ludzi.