Towarzystwo Ochrony Przyrody INNI

  • Dlaczego ja? Niech inni się tym zajmą.
  • Nie mam czasu. Inni mogą coś zrobić.
  • Nie chce mi się. Niech inni mu pomogą.

Inni… inni… inni… Ktoś musi być INNY!

798 256 952 783 071 060 top@inni.org.pl

Tetra

Mam na imię Tetra i bardzo miękkie, puszyste futerko, ale nie mam domu. Jak byłam mała to mieszkałam u takiej jednej pani, ona się mną opiekowała i było nam dobrze razem, ale pani musiała iść do szpitala i już nie wróciła... Trochę boję się nowych miejsc i obcych kotów, ale jakbyś chciał zabrać mnie do siebie to na pewno się dogadamy. Jakiś czas temu przytrafił mi się wypadek, i od tego czasu moja przednia łapka jest trochę zagięta- ale nie przeszkadza mi to w niczym. Tu gdzie teraz jestem są in[…]

Melon

Melon to niewielki kocurek, bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi, psów i kotów. Jest energiczny, zwinny i wysokopienny-jego nowy dom powinien akceptować to,że będzie wskakiwał na wysokie meble. Melon bardzo lubi i potrzebuje towarzystwa innych kotów. Może zamieszkać zarówno ze starszym, spokojny kotem jak i z małym kociakiem. Kocurek sprawdzi się w domu z dziećmi, także z tymi zupełnie małymi. Wykastrowany.

Hicior

Jak byłem małym kociakiem to miałem dom. Było fajnie, bawiłem się, miałem pełną miseczkę i ciągle ktoś nie głaskał. Któregoś dnia Duży Człowiek, ten który pilnował, żeby moja miseczka była pełna, zapakował mnie do worka, zawiązał i wyniósł daleko. Kiedy przestał mnie nieść i postawił, to zostałem sam i musiałem długo czekać, aż ktoś mnie znajdzie, rozwiąże i wypakuje z worka. Było by szybciej gdybym miauczał, ale nie chciałem nikogo poganiać ani się narzucać. W końcu mnie wypakowali i powiedziel[…]

Mirella

Mirella to mała, drobna kotka. Została znaleziona na terenie pewnej firmy jako mały kociak. Jest energiczna, ciekawska, towarzyska. Może zamieszkać w domu z innymi kotami.

Grafit

bezdomny kocurek odłowiony spod bloku i oddany do schroniska wraz ze swoją siostrą-Gabro. Towarzyski, przyjazny, wesoły i ciekawski, bardzo dobrze czuje się w towarzystwie innych kotów. Jest nieśmiały w stosunku do ludzi, ale lubi głaskanie i przytulanie.

Badyl

Cześć, człowiek! Postawmy sprawę jasno: lubię jeść i lubię spać. Jak będziesz mnie dobrze karmił i pozwalał spać kiedy chce, to możemy razem zamieszkać. Mogę się zająć jakimś kotem i nauczyć, co w życiu jest ważne (jedzenie, spanie, no, takie tam), psy mi nie przeszkadzają. To co, masz dla mnie kanapę?

Ernest

Hej, jestem jeszcze malutki,ale nasza mamusia zostawiła nas i dlatego razem z moim rodzeństwem musimy szukać domów. Ja dostałam już nawet swoje własne imię- Ernest. Dobrze jest mieć imię, teraz brakuje mi jeszcze tylko fajnego domu i fajnych ludzi w środku tego domu. Jestem spokojny, bardzo lubię ludzi, głaskanie i branie na ręce.