Towarzystwo Ochrony Przyrody INNI

  • Dlaczego ja? Niech inni się tym zajmą.
  • Nie mam czasu. Inni mogą coś zrobić.
  • Nie chce mi się. Niech inni mu pomogą.

Inni… inni… inni… Ktoś musi być INNY!

798 256 952 783 071 060 top@inni.org.pl

Małe Myszy Dwie

Małe myszy dwie są, jak na myszy przystało- całe bure. Mają duże brzuszki i długie ogonki, a kiedy zmęczą się zabawą, potrafią siedzieć cichutko, jak prawdziwe myszy pod miotłą. Te urocze kociaki to siostry, Tina i Tajga. Są pociesznie rozbrykane, wesołe, gotowe na zamieszkanie w Twoim domu. Obydwie kotki są wielkimi przylepami i pieszczochami, bardzo lubią towarzystwo ludzi. Jednak żaden człowiek nie zastąpi towarzystwa drugiego kota, a myszy uwielbiają się nawzajem i są bardzo zgraną paczką. P[…]

Grafit

bezdomny kocurek odłowiony spod bloku i oddany do schroniska wraz ze swoją siostrą-Gabro. Towarzyski, przyjazny, wesoły i ciekawski, bardzo dobrze czuje się w towarzystwie innych kotów. Jest nieśmiały w stosunku do ludzi, ale lubi głaskanie i przytulanie.

Emma

Hej, jestem jeszcze malutka,ale nasza mamusia zostawiła nas i dlatego razem z moim rodzeństwem musimy szukać domów. Ja dostałam już nawet swoje własne imię- Emma. Dobrze jest mieć imię, teraz brakuje mi jeszcze tylko fajnego domu i fajnych ludzi w środku tego domu. Jestem wesoła, odważna,lubię się bawić,zaczepiać inne koty i tulić się do ludzi.

Wasyl Wąsowicz

Ta zima miała być ostatnią jego zimą, bo kiedy kot przestaje sobie radzić na działkach i chudnie coraz bardziej-jedzenie jest dla najsilniejszych-wtedy przychodzi taka zima, kiedy walczyć o jedzenie już nie ma ochoty. Tego dnia robi się zimniej i zimniej, śnieg pada coraz ciszej a głos karmicielki przestaje zachęcać do wyjścia z kryjówki. Potem przychodzi ranek i zostaje tylko zimne kocie ciałko zwinięte w kłębuszek. Tym razem Zimne nie przyszło-ktoś zauważył chudego, przeziębionego kocurka. W[…]

Melon

Melon to niewielki kocurek, bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi, psów i kotów. Jest energiczny, zwinny i wysokopienny-jego nowy dom powinien akceptować to,że będzie wskakiwał na wysokie meble. Melon bardzo lubi i potrzebuje towarzystwa innych kotów. Może zamieszkać zarówno ze starszym, spokojny kotem jak i z małym kociakiem. Kocurek sprawdzi się w domu z dziećmi, także z tymi zupełnie małymi. Wykastrowany.

Eturi

Witaj. Moje imię to Eturi. Moje imię to jedyne, co mam. Kiedyś miałam dom. Miałam swoją rodzinę i oni mówili mi, że jestem śliczna i, że mnie kochają. Kochają, wiesz ? Czy kochanie objawia się wyrzuceniem na ulicę ? Bo jeśli tak, to ja już nigdy nie chcę być kochana... Nie potrzebuję wiele. Nie wymagam drogich kuwet i wypasionych drapaków. Chciałabym się tylko czuć bezpiecznie... na osiedlu, gdzie moi ludzie mnie zostawili bezpiecznie nie było. Musiałam ciągle uciekać i bać się wszystkiego i dl[…]

rozbrykana trójka

Dwa kocurki i kotka (na osobnym zdjęciu) to dzieci kotki którą opiekuje się starszy, schorowany człowiek. Są jeszcze zbyt małe, aby mogły zostać zabrane od kotki, ale dobry nowy dom jeśli kocha-to poczeka, prawda? :) Kocięta jak zawsze-są rozbrykane i bardzo pocieszne w swoich harcach, chociaż często w trakcie zabawy zdarza im się coś zrzucić lub potargać. Szukają domów z innym kotem.

Ruba

Ruba to około roczna kotka. Jest bardzo towarzyska, chodzi za ludźmi i pomaga w każdej czynności. Bardzo łatwo nawiązuje kontakt , jest odważna, ciekawska, wszędobylska. Dobrze dogaduje się z innymi kotami. Ruba może zamieszkać z dziećmi, nawet z całkiem małymi-jest bardzo łagodna i ostrożna w kontaktach z maluchami.