Towarzystwo Ochrony Przyrody INNI

  • Dlaczego ja? Niech inni się tym zajmą.
  • Nie mam czasu. Inni mogą coś zrobić.
  • Nie chce mi się. Niech inni mu pomogą.

Inni… inni… inni… Ktoś musi być INNY!

798 256 952 783 071 060 top@inni.org.pl

Natka i Sałatka

maluchy znalezione na targu między straganami, ot, towar nie sprzedał się. Są bardzo miłe i towarzyskie, z pewnością miały kontakt z ludźmi,lubią być przytulane noszone na rękach. Dużo czasu spędzają na wspólnych zabawach, co pozwoli im wyrosnąć na zrównoważone, towarzyskie koty. Szukają wspólnego domu lub domu w którym mieszka już kot.

Zirannda

Zirannda ma trochę ponad dwa lata, jest młodą, kolorową kotką, kiedyś miała już dom, ale stało się coś, że go straciła. Została znaleziona poraniona i przestraszona. Jest bardzo spokojną i grzeczną kotką o pięknych zielonych oczach. Lubi głaskanie i wylegiwanie się na kanapie. Jeśli rzucisz jej piłeczkę lub kolorowy papierek zainteresowana zacznie się bawić. Kotka jest bardzo wrażliwa i dlatego powinna zamieszkać w domu bez zwierząt i małych dzieci.

Magnolek

Cześć, mam na imię Magnolek, a Ty ? Słyszałem, że szukasz kotka-to się świetnie składa, bo ja akurat szukam domu. Spodobałem Ci się, prawda ? Jestem bardzo młody, mam dopiero 12 miesięcy. Bardzo lubię być głaskany, mrrruczę wtedy głośno. Strasznie lubię inne koty, może masz jakiegoś i moglibyśmy się razem bawić ? Psy też fajne są, nie boje się ich wcale. Jestem zdrowy. Wykastrowany (wcale o tym nie pamiętam, ale tak mówią). Do ostrzenia pazurków używam drapaka, no i zawsze chodzę do tego...eee.[…]

Guni i Gunda

Odważne, towarzyskie kotki o ciekawym, srebrnym pręgowanym odcieniu futerka. Guni jest do tego szylkretką (rude przetarcia na sierści), i jak wszystkie szylkretki jest asertywna i bardzo pomysłowa. Gunda dzielnie podąża za siostrą,ale jest spokojniejsza. Szukają wspólnego domu.

Trójka z Podwórka

maluchy to dzieci wyrzuconej z domu kotki. Wychowywały się na podwórku w stercie złomu, ale są oswojone i odważne. Wszystkie trzy to kotki.

Elizka

Hej, jestem jeszcze malutka,ale nasza mamusia zostawiła nas i dlatego razem z moim rodzeństwem musimy szukać domów. Dostałam już nawet swoje własne imię- Elizka. Dobrze jest mieć imię, teraz brakuje mi jeszcze tylko fajnego domu i fajnych ludzi w środku tego domu. Jestem śliczna, miła, bardzo lubię jak się mnie głaska, tuli, nosi na rękach i bardzo lubię się bawić.

Hege

Cześć. Skąd się biorą małe kotki? Tak ogólnie to nie wiemy, ale my wzięliśmy się z działek... jesteśmy trzy- Ja, czyli Hege, siostra Hedda i braciszek Hans, i wszystkie wyglądamy bardzo podobnie. Bardzo chcielibyśmy znaleźć domy, bo smutno jest wiedzieć, że nikt nas nie chce... Jestem śmiała, delikatna, bardzo wesoła i lubię ludzi.

Ava

Hej. Wbrew temu, że niedawno ktoś znalazł mnie w kartonowym pudełku koło śmietnika, nie jestem śmieciem. Jestem jeszcze całkiem nową kotką, zupełnie nie zepsutą i sprawną, w ogóle nie było mnie potrzeby na razie wyrzucać. Co prawda urosłam już i nie jestem słodki kociakiem, ale przecież kociaki szybko dorastają i chyba nie ma różnicy te kilka miesięcy, co nie? Więc tak, problem jest następujący: bo ja nie mam domu i bardzo go szukam. Właściwie to nie masz powodu, żeby dalej szukać kota- ja zami[…]