Towarzystwo Ochrony Przyrody INNI

  • Dlaczego ja? Niech inni się tym zajmą.
  • Nie mam czasu. Inni mogą coś zrobić.
  • Nie chce mi się. Niech inni mu pomogą.

Inni… inni… inni… Ktoś musi być INNY!

798 256 952 783 071 060 top@inni.org.pl

Ymir

Życie jest jak firanka- można się w nie nieźle zaplątać. No i właśnie tak mi się stało, zupełnie się zaplątałam. Było dużo strasznych chwil- ulica, agresywni ludzie, wychowywanie dzieci pod schodami marketu,wypadek... Po prostu nie zauważyłam auta. A potem nikt nie zauważył mnie, jak leżałam na poboczu. Tak, tak-mam niebieskie oczy. Są takie jak oczy innych kotów, tylko niebieskie. Mam też brązowe znaczenia na futrze. Futro takie samo jak innych kotów, zwyczajne,tylko kolor inny. I mam też coś[…]

Zalotka

Zalotka to kotka którą prawdopodobnie ktoś porzucił -długo dokarmiana przez starszych ludzi, w końcu przyprowadziła im trójkę swoich dzieci. Cała rodzina trafiła do nas a maluchy znalazły już nowe domy, więc Zalotka opiekuje się teraz innymi kotami. Jest energiczną, głośną i odważną kotką. Wskakuje na wysokie meble i najwyższe półki drapaków, a więc szuka domu w którym jej zachowanie będzie akceptowane. Może zamieszkać z rodziną z małymi dziećmi. Wysterylizowana.

Koralia

Skąd Koralia się wzięła? Z ogródka w Chrzanowie, gdzie przyczołgała się kiedy była bardzo chora. Schowała się pod krzakiem i czekała... na szczęście ktoś Koralkę zauważył. Teraz to duża, trochę puszysta, zdrowa kotka. Jest spokojna, miła, przyjazna. Świetnie dogaduje się z kotami, nie boi się psów. Wysterylizowana.

Barstuk

Barstuk jest dużym, odważnym, ciekawskim kocurem. Szybko nawiązuje relacje z innymi kotami, jest przyjacielski. Lubi towarzystwo człowieka, chociaż to on wyznacza chwile kiedy ma ochotę na bliższe kontakty. Dobrze dogaduje się z psami. W wyniki wypadku stracił ogon-został mu kilkucentymetrowy kikut, ale nie wpływa to na jego sprawność. Barstuk wskakuje na wysokie meble i jest aktywny. Wykastrowany.

Promil

Cześć, szukam fajnej chaty gdzie mógłbym się wprowadzić, z jakimiś spoko ludźmi w środku. Powinni być dobrze wychowani, grzeczni, uprzejmi, najchętniej młodzi i mogą nawet mieć dziecko. Dziecka mi nie przeszkadzają, lubię, bawię się nimi czasem i pozwalam się głaskać a nawet nosić. Z przodu jestem biały w rude łatki, z lewego boku jestem bialy w rude łatki,z drugiego boku natomiast jestem biały w rude łatki, a mój ogon jest biało rudy, więc sam widzisz, że umaszczenie mam bardzo oryginalne. […]

Przecierka

Przecierka pewnej nocy, wprost z ulicy, sama wprowadziła się do domu, niosąc swojego burego synka w mordce. Kiedy maluch podrósł bardzo szybko znalazł dom, a ona nadal czeka. Jest łagodną, trochę nieśmiałą kotką. Nadal boi się gwałtownych ruchów i hałasu, a więc nowy dom przecierki powinien być cierpliwy i w miarę cichy. Przecierka opiekuje się kotami z którymi mieszka, ciągle kogoś myje i zaczepia do zabawy, dlatego szukamy dla niej domu koniecznie z innym kotem/kotami. Wysterylizowana.

Rumpel

Rumpel to kot dla konesera. Żyje wyłącznie według swoich zasad i nie zrobi nic, do czego zostanie zmuszony-a więc próby brania go na ręce czy głaskania wtedy, kiedy nie chce,skończą się śladami Rumplowych pazurków na rękach. Kocurek sprawdzi się jako towarzysz dla innego kota, również takiego, który jest nieśmiały. W kontaktach z innymi kotami jest ostrożny i nie nachalny, ale przyjazny. Szuka domu bez dzieci. Rumpel jest wykastrowany.