Towarzystwo Ochrony Przyrody INNI

  • Dlaczego ja? Niech inni się tym zajmą.
  • Nie mam czasu. Inni mogą coś zrobić.
  • Nie chce mi się. Niech inni mu pomogą.

Inni… inni… inni… Ktoś musi być INNY!

798 256 952 783 071 060 top@inni.org.pl

Przecierka

Przecierka pewnej nocy, wprost z ulicy, sama wprowadziła się do domu, niosąc swojego burego synka w mordce. Kiedy maluch podrósł bardzo szybko znalazł dom, a ona nadal czeka. Jest łagodną, trochę nieśmiałą kotką. Nadal boi się gwałtownych ruchów i hałasu, a więc nowy dom przecierki powinien być cierpliwy i w miarę cichy. Przecierka opiekuje się kotami z którymi mieszka, ciągle kogoś myje i zaczepia do zabawy, dlatego szukamy dla niej domu koniecznie z innym kotem/kotami. Wysterylizowana.

Koralia

Skąd Koralia się wzięła? Z ogródka w Chrzanowie, gdzie przyczołgała się kiedy była bardzo chora. Schowała się pod krzakiem i czekała... na szczęście ktoś Koralkę zauważył. Teraz to duża, trochę puszysta, zdrowa kotka. Jest spokojna, miła, przyjazna. Świetnie dogaduje się z kotami, nie boi się psów. Wysterylizowana.

Sówka

Kiedy znalazłam się na ulicy, wchodziłam do klatek bloków myśląc, że znajdę swój dom... ale nie udało się. Zaglądałam do mieszkań i obiecywałam, że nie sprawię kłopotu ale nikt nie chciał wpuścić mnie do siebie. Nadal czekam bo podobno każdy kot ma gdzieś dom, tylko muszą na siebie trafić. Ten kot i ten dom. Jestem spokojna i trochę nieśmiała. Bardzo potrzebuję towarzystwa drugiego kota- czuję się wtedy pewniej i mam z kim bawić. Zamieszkamy razem?

Tonia

Mam na imię Tonia i jestem zupełnie taka, jak tysiące kotów które szukają domów, ale wiesz co? Kotów nie dobiera się pod kolor mebli, kolor sierści jest najmniej istotnym elementem, naprawdę. No bo pomyśl- co Ci po ślicznym kocie który w galopie ledwo dotyka końcem łapki podłogi i większość życia wisi pod karniszem, jeśli szukałeś puszystego, mięciutkiego, mruczącego towarzysza który zwinie Ci się na kolanach i będzie mruczał cały wieczór? Lubię poznawać nowych ludzi, jestem towarzyska i cieka[…]

Zenn

Zasadniczo, rozumiesz, nie mam domu wskutek wypieprzenia na ulicę, rozumiesz- ludzie tak mają, wiesz. No i wskutek tego szukam nowego bo, rozumiesz, jednak co własne to własne. Jakbym z Tobą zamieszkał to musiałbyś mnie głaskać pod brodą i po brzuszku i jestem ogólnie bardzo wydajny pod tym względem bo kiedyś nie dojadałem, także teraz, jakby to... dojadłem. No i jest dużo powierzchni do głaskania co ma bardzo dużo zalet bo lubię też spać w nocy w łóżku, więc jest ciepło i w ogóle, Bardzo chętni[…]